চতিয়া সমষ্টিত “অসম দৰ্শন” আঁচনিৰ অধীনত ১৯ কোটি টকাৰ ব্যয়ৰে অত্যাধুনিক পথ নিৰ্মাণৰ কাম শুভাৰম্ভ বিধায়ক পদ্ম হাজৰিকাৰ

    0
    63

    চতিয়া সমষ্টিত “অসম দৰ্শন” আঁচনিৰ অধীনত ১৯ কোটি টকাৰ ব্যয়ৰে অত্যাধুনিক পথ নিৰ্মাণৰ কাম শুভাৰম্ভ বিধায়ক পদ্ম হাজৰিকাৰ

    দুৰ্নীতিৰ দৰ্পণ সেৱা , জামুগুৰিহাটৰ পৰা চন্দন শৰ্মাৰ প্ৰতিবেদন , ১০ ফেব্ৰুৱাৰীঃ চতিয়া সমষ্টিৰ অন্তৰ্গত জীয়াভৰলী বনভোজ স্থলী পথৰ লগতে বিভিন্ন প্ৰান্তৰ ৬ টা অত্যাধুনিক পথ নিৰ্মাণৰ কাম আজি বুধবাৰে শুভাৰম্ভ কৰে চতিয়া বিধান সভা সমষ্টিৰ বিধায়ক পদ্ম হাজৰিকাই । “অসম দৰ্শন” আঁচনিৰ অধীনত জীয়াভৰলী বনভোজ স্থলীৰ অত্যাধুনিক পথৰ লগতে বিভিন্ন প্ৰান্তত ৬ টা পথ নিৰ্মাণৰ কাম প্ৰায় ১৯ কোটি টকাৰ ব্যয়ৰে শুভাৰম্ভ কৰা হ’ল বুলি আমাক জানিবলৈ দিয়ে বিধায়ক পদ্ম হাজৰিকাই । লগতে কয় যে মোৰ বিধায়ক হোৱা ২০ বছৰ হ’ল কিন্তু দেশৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডিৰ ৰাজ্যখনৰ প্ৰতি থকা শুভ দৃষ্টিত আৰু মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোনোৱাল, দক্ষ পি ডবলিউ ডি মন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ কাৰণে আমি চতিয়া সমষ্টিৰ যাতায়ত ব্যৱস্থাতো উন্নত কৰাত মই অতি কম সময়তে সফল হৈছো বুলিও মন্তৱ্য কৰে বিধায়ক পদ্ম হাজৰিকাই ।

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here