মৰিগাঁৱৰ চৰাইবাহীত একেদিনাই দুটাকৈ আধাৰশিলা আৰু বজাৰ গৃহ উদ্বোধন বিধায়ক ৰমাকান্ত দেউৰীৰ

    0
    98

    মৰিগাঁৱৰ চৰাইবাহীত একেদিনাই দুটাকৈ আধাৰশিলা আৰু বজাৰ গৃহ উদ্বোধন বিধায়ক ৰমাকান্ত দেউৰীৰ
    ষ্টাফৰিপৰ্টাৰ ,বাবু মনি শৰ্মা, মৰিগাঁও , ২৩ ফ্ৰেব্ৰুৱাৰী ঃ আজি মৰিগাঁও সমষ্টিৰ বিধায়ক তথা অসম চৰকাৰৰ মীন উন্নয়ন নিগমৰ অধক্ষ্য ৰমাকান্ত দেউৰীয়ে কপিলী উন্নয়ন খণ্ডৰ অন্তগ’ত বৰভগীয়া গাঁও পঞ্চায়তত দুটাকৈ আধাৰশিলা আৰু চৰাইবাহী গাঁও পঞ্চায়তত এটি বজাৰ গৃহ উদ্বোধন কৰে ৷ বিধায়ক গৰাকীয়ে অসম চৰকাৰৰ অসম দৰ্শন আচনিৰ অধীনত ২লাখ ৫০ হাজাৰ টকাৰে নিৰ্মাণ হ’ৱ লগা বৰভগীয়া গাঁও পঞ্চায়তৰ ন-বড়ি নাম ঘৰ আৰু ২০২০-২১ বৰ্ষৰ আনটাইড পুজিৰ ৫ লাখ টকাৰে নিৰ্মাণ হ’ৱ লগা চৰাইবাহী মায়েঙীয়া সাংস্কৃতিক কেন্দ্ৰৰ আধাৰশিলা স্থাপন কৰে ৷ আনহাতে , ৬৪ নং চৰাইবাহী গাঁও পঞ্চায়তৰ ২০১৭-১৮ বৰ্ষৰ চতুৰ্দশ বিত্তীয় আয়োগৰ অধীনত নিৰ্মাণ হোৱা দৈনিক বজাৰ গৃহৰ আনুষ্ঠানিক ভাৱে শুভাৰম্ভ কৰে বিধায়ক ৰমাকান্ত দেউৰীয়ে ৷ এই অনুষ্ঠানত চৰাইবাহী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভানেত্ৰী কৰবী খাটনীয়াৰ ডেকা,কপিলী উন্নয়ন খণ্ডৰ খণ্ড বিষয়া বিউটি ডেকাৰ লগতে কেবাগৰাকীও বিষয়া আৰু দলীয় কৰ্মী উপস্থিত থাকে ৷

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here